Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 97.618 din 815.621 [ 38]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 95.431 33
Branză strânsă în total 21.285 73.175 14
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 44.063 7
Salvări ca Șaman 24.319 46.301 2
Salvări pe Modul Greu 9.375 29.081 13
Salvări în Modul Divin 0 614.012 309.916
Brânză strânsă ca șaman 743 52.995 61
Bootcamp-uri completate 0 806.345 232.484
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 160.491 56
Branză strânsă în total 1.935 141.422 60
Brânză strânsă pe primul loc 260 111.437 50
Salvări ca Șaman 2.211 115.709 58
Salvări pe Modul Greu 852 99.240 55
Salvări în Modul Divin 0 244.719 137.878
Brânză strânsă ca șaman 68 119.614 49
Bootcamp-uri completate 0 622.456 97.681
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 93.168 195
Completările anterioare 52 85.327 195
Primele locuri 0 324.616 188.848
Podiumuri 8 102.348 771
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 805.969 241.347
Runda ca Șaman 0 592.028 47.608
Șoareci omorâți 0 481.880 113.725
Runde supraviețuite 0 497.780 289.467
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 186.031 2.016
Completările anterioare 5 170.857 184
Primele locuri 0 405.884 130.652
Podiumuri 1 192.992 190
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 535.780 106.265
Runda ca Șaman 0 255.897 162
Șoareci omorâți 0 307.960 161.241
Runde supraviețuite 0 286.833 182
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 119.157 45
Raport de salvări 43,905% 83.387 21
Raportul primelor locuri 5,165% 131.958 52
Rația de brânză a șamanului 1,341% 108.419 18
Rangul mediu al unui membru 23.000.000 543.967 8.656
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool151.65829.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano232.54622.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.593.3263.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
5Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
6Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
7Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
8Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
9Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
10Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
11Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!