Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 93.535 din 768.546 [ 13]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 91.144 23
Branză strânsă în total 21.285 70.035 25
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 42.254 45
Salvări ca Șaman 24.319 44.420 6
Salvări pe Modul Greu 9.375 27.828 11
Salvări în Modul Divin 0 628.290 408.149
Brânză strânsă ca șaman 743 50.323 47
Bootcamp-uri completate 0 660.164 314.844
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 153.012 9
Branză strânsă în total 1.935 135.079 9
Brânză strânsă pe primul loc 260 107.012 108
Salvări ca Șaman 2.211 111.096 28
Salvări pe Modul Greu 852 95.036 17
Salvări în Modul Divin 0 161.151 21
Brânză strânsă ca șaman 68 114.346 12
Bootcamp-uri completate 0 466.671 223
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 76.844 120
Completările anterioare 52 70.658 42
Primele locuri 0 635.752 385.840
Podiumuri 8 86.505 970
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 653.150 335.025
Runda ca Șaman 0 644.221 361.031
Șoareci omorâți 0 643.743 362.687
Runde supraviețuite 0 649.320 346.253
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 151.528 950
Completările anterioare 5 143.152 133
Primele locuri 0 201.327 109
Podiumuri 1 158.811 152
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 607.287 120.732
Runda ca Șaman 0 388.795 45.448
Șoareci omorâți 0 396.240 42.503
Runde supraviețuite 0 423.958 22.273
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 114.977 15
Raport de salvări 43,905% 81.073 4
Raportul primelor locuri 5,165% 126.640 25
Rația de brânză a șamanului 1,341% 104.134 16
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 571.728 19.181
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool142.14329.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano220.02022.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.501.7773.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
5Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
6Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
7Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
8Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
9Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
10Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
11Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!