Schimb de Relicve | Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 73.094 din 545.272 [ 71]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.947 73.564 75
Branză strânsă în total 21.136 55.611 34
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 33.759 0
Salvări ca Șaman 24.286 35.818 44
Salvări pe Modul Greu 9.375 21.220 17
Salvări în Modul Divin 0 424.740 290.747
Brânză strânsă ca șaman 742 37.010 46
Bootcamp-uri completate 0 503.846 258.488
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 121.586 43
Branză strânsă în total 1.921 106.921 54
Brânză strânsă pe primul loc 260 86.147 80
Salvări ca Șaman 2.208 89.492 13
Salvări pe Modul Greu 852 75.496 61
Salvări în Modul Divin 0 134.789 95
Brânză strânsă ca șaman 67 89.875 61
Bootcamp-uri completate 0 226.388 95
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,466% 90.589 102
Raport de salvări 44,199% 68.444 50
Raportul primelor locuri 5,201% 101.364 67
Rația de brânză a șamanului 1,350% 81.289 75
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 422.505 95.828
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool85.10329.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano144.28722.5659.0409.0211.24539,978%40,062%5,517%
3Luisjc2.142.0852.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
5Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
6Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
7Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
8Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
9Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
10Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
11Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!