Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 73.479 din 552.274 [ 32]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.947 73.776 24
Branză strânsă în total 21.136 55.801 27
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 33.808 51
Salvări ca Șaman 24.286 35.899 16
Salvări pe Modul Greu 9.375 21.295 35
Salvări în Modul Divin 0 214.387 120.664
Brânză strânsă ca șaman 742 37.148 44
Bootcamp-uri completate 0 305.477 88.060
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 122.309 20
Branză strânsă în total 1.921 107.559 13
Brânză strânsă pe primul loc 260 86.547 28
Salvări ca Șaman 2.208 90.013 70
Salvări pe Modul Greu 852 75.856 27
Salvări în Modul Divin 0 135.406 47
Brânză strânsă ca șaman 67 90.277 45
Bootcamp-uri completate 0 227.740 132
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,466% 91.211 75
Raport de salvări 44,199% 68.644 33
Raportul primelor locuri 5,201% 101.834 49
Rația de brânză a șamanului 1,350% 81.718 50
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 426.858 82.802
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool87.84129.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano148.59822.5659.0409.0211.24539,978%40,062%5,517%
3Luisjc2.156.4312.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
5Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
6Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
7Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
8Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
9Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
10Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
11Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!