Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 82.669 din 652.501 [ 62]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.324 80.431 68
Branză strânsă în total 21.267 61.624 101
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 37.352 48
Salvări ca Șaman 24.319 39.568 37
Salvări pe Modul Greu 9.375 24.457 53
Salvări în Modul Divin 0 622.258 319.561
Brânză strânsă ca șaman 743 43.148 76
Bootcamp-uri completate 0 629.602 240.714
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.029 135.409 74
Branză strânsă în total 1.933 119.801 75
Brânză strânsă pe primul loc 260 95.447 50
Salvări ca Șaman 2.211 99.562 57
Salvări pe Modul Greu 852 84.605 43
Salvări în Modul Divin 0 505.181 304
Brânză strânsă ca șaman 68 101.072 69
Bootcamp-uri completate 0 248.894 80
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,441% 104.418 39
Raport de salvări 43,957% 74.595 37
Raportul primelor locuri 5,171% 112.930 42
Rația de brânză a șamanului 1,343% 92.773 64
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 501.327 11.171
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool115.88729.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano185.06422.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.263.0833.0654518071326,330%14,715%0,424%
4Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
6Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
7Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
8Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
9Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
10Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
11Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.063 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!