Schimb de Relicve | Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 72.607 din 539.590 [ 114]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.947 72.866 29
Branză strânsă în total 21.136 55.162 37
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 33.482 14
Salvări ca Șaman 24.286 35.584 50
Salvări pe Modul Greu 9.375 20.998 41
Salvări în Modul Divin 0 252.343 118.800
Brânză strânsă ca șaman 742 36.678 49
Bootcamp-uri completate 0 330.585 86.617
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 120.594 71
Branză strânsă în total 1.921 106.095 74
Brânză strânsă pe primul loc 260 85.626 55
Salvări ca Șaman 2.208 88.862 44
Salvări pe Modul Greu 852 74.959 57
Salvări în Modul Divin 0 133.890 257.491
Brânză strânsă ca șaman 67 89.200 52
Bootcamp-uri completate 0 224.993 126
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,466% 89.831 67
Raport de salvări 44,199% 68.080 18
Raportul primelor locuri 5,201% 100.682 55
Rația de brânză a șamanului 1,350% 80.698 43
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 506.936 22.307
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool83.33129.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano141.05222.5659.0409.0211.24539,978%40,062%5,517%
3Luisjc2.130.1202.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
5Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
6Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
7Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
8Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
10Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
11Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!