Nou: Versiunea 1.199 | Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 74.931 din 568.861 [ 46]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.949 74.784 28
Branză strânsă în total 21.137 56.622 16
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 34.067 52
Salvări ca Șaman 24.286 36.231 34
Salvări pe Modul Greu 9.375 21.674 37
Salvări în Modul Divin 0 507.992 254.362
Brânză strânsă ca șaman 742 37.867 24
Bootcamp-uri completate 0 523.969 187.212
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 124.368 75
Branză strânsă în total 1.922 109.477 63
Brânză strânsă pe primul loc 260 87.797 9
Salvări ca Șaman 2.208 91.386 44
Salvări pe Modul Greu 852 77.229 39
Salvări în Modul Divin 0 421.272 310
Brânză strânsă ca șaman 67 92.026 60
Bootcamp-uri completate 0 442.490 309
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,467% 93.270 58
Raport de salvări 44,197% 69.594 21
Raportul primelor locuri 5,201% 103.398 14
Rația de brânză a șamanului 1,350% 83.267 16
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 456.367 71.713
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool93.59529.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano156.60522.5679.0409.0221.24539,979%40,059%5,517%
3Luisjc2.192.7502.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
5Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
6Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
7Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
8Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
9Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
10Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
11Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!