Schimb de Relicve | Versiunea 1.177 | Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 69.588 din 500.006 [ 9]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.947 70.390 10
Branză strânsă în total 21.136 53.122 7
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 32.311 10
Salvări ca Șaman 24.286 34.358 12
Salvări pe Modul Greu 9.375 20.041 13
Salvări în Modul Divin 0 171.471 233.028
Brânză strânsă ca șaman 742 34.993 33
Bootcamp-uri completate 0 263.525 167.690
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 115.650 12
Branză strânsă în total 1.921 101.879 10
Brânză strânsă pe primul loc 260 82.569 10
Salvări ca Șaman 2.208 85.767 10
Salvări pe Modul Greu 852 72.094 10
Salvări în Modul Divin 0 136.375 3
Brânză strânsă ca șaman 67 85.703 9
Bootcamp-uri completate 0 373.751 1
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,466% 85.444 8
Raport de salvări 44,199% 65.967 9
Raportul primelor locuri 5,201% 96.909 10
Rația de brânză a șamanului 1,350% 77.287 7
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 347.536 36.827
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool77.99029.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano134.33322.5659.0409.0211.24539,978%40,062%5,517%
3Luisjc2.091.8932.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
6Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
7Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
8Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
9Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
10Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
11Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!