Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 93.149 din 763.394 [ 28]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 90.740 31
Branză strânsă în total 21.285 69.712 18
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 42.093 6
Salvări ca Șaman 24.319 44.263 18
Salvări pe Modul Greu 9.375 27.674 30
Salvări în Modul Divin 0 514.530 229.595
Brânză strânsă ca șaman 743 50.094 23
Bootcamp-uri completate 0 571.427 315.911
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 152.334 55
Branză strânsă în total 1.935 134.469 65
Brânză strânsă pe primul loc 260 106.458 52
Salvări ca Șaman 2.211 110.660 12
Salvări pe Modul Greu 852 94.721 38
Salvări în Modul Divin 0 160.749 28
Brânză strânsă ca șaman 68 113.408 37
Bootcamp-uri completate 0 608.473 135.510
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 74.849 81
Completările anterioare 52 68.660 114
Primele locuri 0 139.758 387.738
Podiumuri 8 83.103 1.253
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 558.449 81
Runda ca Șaman 0 542.681 14
Șoareci omorâți 0 177.217 364.423
Runde supraviețuite 0 203.311 348.134
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 147.484 792
Completările anterioare 5 138.891 146
Primele locuri 0 198.230 142
Podiumuri 1 140.047 139
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 603.513 159
Runda ca Șaman 0 453.365 141.690
Șoareci omorâți 0 597.248 182.815
Runde supraviețuite 0 247.204 221.647
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 114.608 14
Raport de salvări 43,905% 80.883 5
Raportul primelor locuri 5,165% 126.112 29
Rația de brânză a șamanului 1,341% 103.742 1
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 631.042 127.173
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool141.17429.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano218.74922.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.492.2473.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
5Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
6Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
7Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
8Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
9Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
10Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
11Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!