Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 98.514 din 824.789 [ 7]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 96.358 10
Branză strânsă în total 21.285 73.872 18
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 44.509 7
Salvări ca Șaman 24.319 46.754 9
Salvări pe Modul Greu 9.375 29.348 12
Salvări în Modul Divin 0 447.483 56.765
Brânză strânsă ca șaman 743 53.557 18
Bootcamp-uri completate 0 531.848 44.224
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 162.052 20
Branză strânsă în total 1.935 142.693 23
Brânză strânsă pe primul loc 260 112.384 14
Salvări ca Șaman 2.211 116.527 9
Salvări pe Modul Greu 852 100.057 2
Salvări în Modul Divin 0 167.022 11
Brânză strânsă ca șaman 68 120.589 15
Bootcamp-uri completate 0 447.619 13.486
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 96.666 48
Completările anterioare 52 88.653 114
Primele locuri 0 297.691 229.387
Podiumuri 8 105.972 830
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 522.260 45.619
Runda ca Șaman 0 497.310 49.446
Șoareci omorâți 0 495.742 49.629
Runde supraviețuite 0 354.216 204.627
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 192.689 29
Completările anterioare 5 180.837 21
Primele locuri 0 627.902 8
Podiumuri 1 200.082 25
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 458.587 103.683
Runda ca Șaman 0 471.189 209.246
Șoareci omorâți 0 475.235 12
Runde supraviețuite 0 532.519 238.861
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 119.995 4
Raport de salvări 43,905% 83.882 6
Raportul primelor locuri 5,165% 133.029 3
Rația de brânză a șamanului 1,341% 109.238 6
Rangul mediu al unui membru 23.000.000 548.448 10.911
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool153.75029.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano235.07422.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.612.7273.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
6Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
7Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
8Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
10Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
11Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!