Versiunea 1.209 | Schimb de Relicve | Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 77.168 din 592.770 [ 10]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.157 76.368 30
Branză strânsă în total 21.196 58.148 10
Brânză strânsă pe primul loc 2.859 34.894 23
Salvări ca Șaman 24.298 37.231 3
Salvări pe Modul Greu 9.375 22.576 19
Salvări în Modul Divin 0 244.125 201.980
Brânză strânsă ca șaman 742 39.223 18
Bootcamp-uri completate 0 334.351 150.122
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.014 127.409 56
Branză strânsă în total 1.927 112.268 29
Brânză strânsă pe primul loc 260 89.963 40
Salvări ca Șaman 2.209 93.759 44
Salvări pe Modul Greu 852 79.453 25
Salvări în Modul Divin 0 140.799 60
Brânză strânsă ca șaman 67 94.435 45
Bootcamp-uri completate 0 466.374 477
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,429% 96.827 31
Raport de salvări 44,052% 71.454 0
Raportul primelor locuri 5,183% 106.200 22
Rația de brânză a șamanului 1,345% 86.086 9
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 499.748 6.624
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool100.18429.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano165.00422.5679.0409.0221.24539,979%40,059%5,517%
3Luisjc2.177.0992.9204417521325,753%15,103%0,445%
4Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
5Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
6Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
7Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
8Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
9Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
10Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
11Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%

Hero Mice a acumulat 1.060 kg de brânză care vor hrăni 581 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!