Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 74.920 din 567.556 [ 6]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.949 74.777 25
Branză strânsă în total 21.137 56.616 4
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 34.144 13
Salvări ca Șaman 24.286 36.261 16
Salvări pe Modul Greu 9.375 21.705 6
Salvări în Modul Divin 0 350.250 194.413
Brânză strânsă ca șaman 742 37.861 9
Bootcamp-uri completate 0 407.919 143.140
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 124.368 11
Branză strânsă în total 1.922 109.453 24
Brânză strânsă pe primul loc 260 87.782 27
Salvări ca Șaman 2.208 91.428 71
Salvări pe Modul Greu 852 77.220 39
Salvări în Modul Divin 0 354.637 31
Brânză strânsă ca șaman 67 91.932 38
Bootcamp-uri completate 0 441.175 337
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,467% 93.081 46
Raport de salvări 44,197% 69.540 16
Raportul primelor locuri 5,201% 103.320 12
Rația de brânză a șamanului 1,350% 83.190 32
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 393.011 173.394
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool93.13929.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano155.97622.5679.0409.0221.24539,979%40,059%5,517%
3Luisjc2.189.2842.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
5Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
6Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
7Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
8Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
10Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
11Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!