Versiunea 1.199 | Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 75.098 din 570.825 [ 22]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.949 74.839 20
Branză strânsă în total 21.137 56.704 14
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 34.087 33
Salvări ca Șaman 24.286 36.271 21
Salvări pe Modul Greu 9.375 21.728 1
Salvări în Modul Divin 0 97.315 149.530
Brânză strânsă ca șaman 742 37.944 1
Bootcamp-uri completate 0 222.067 110.068
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 124.518 52
Branză strânsă în total 1.922 109.662 15
Brânză strânsă pe primul loc 260 87.967 20
Salvări ca Șaman 2.208 91.537 25
Salvări pe Modul Greu 852 77.380 31
Salvări în Modul Divin 0 137.845 26
Brânză strânsă ca șaman 67 92.070 7
Bootcamp-uri completate 0 444.441 345
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,467% 93.546 71
Raport de salvări 44,197% 69.732 39
Raportul primelor locuri 5,201% 103.636 74
Rația de brânză a șamanului 1,350% 83.507 44
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 470.439 14.372
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool94.35329.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano157.55322.5679.0409.0221.24539,979%40,059%5,517%
3Luisjc2.198.1712.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
5Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
6Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
7Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
8Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
9Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
10Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
11Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!