Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 80.278 din 630.677 [ 15]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.179 78.933 13
Branză strânsă în total 21.212 60.165 17
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 36.364 38
Salvări ca Șaman 24.309 38.451 44
Salvări pe Modul Greu 9.375 23.590 13
Salvări în Modul Divin 0 458.299 199
Brânză strânsă ca șaman 743 41.349 34
Bootcamp-uri completate 0 501.528 181
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.016 132.151 70
Branză strânsă în total 1.928 116.614 38
Brânză strânsă pe primul loc 260 93.144 25
Salvări ca Șaman 2.210 97.141 30
Salvări pe Modul Greu 852 82.448 17
Salvări în Modul Divin 0 266.413 95.560
Brânză strânsă ca șaman 68 98.384 42
Bootcamp-uri completate 0 243.986 160.864
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,442% 101.190 50
Raport de salvări 44,055% 73.100 1
Raportul primelor locuri 5,185% 110.184 24
Rația de brânză a șamanului 1,347% 90.000 45
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 525.849 103.626
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool110.32929.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano177.84822.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.257.4962.9204417521325,753%15,103%0,445%
4Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
6Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
7Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
8Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
9Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
10Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
11Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.061 kg de brânză care vor hrăni 581 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!