Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 95.656 din 793.694 [ 63]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 93.543 62
Branză strânsă în total 21.285 71.776 59
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 43.218 5
Salvări ca Șaman 24.319 45.566 29
Salvări pe Modul Greu 9.375 28.534 4
Salvări în Modul Divin 0 600.030 113.790
Brânză strânsă ca șaman 743 51.816 17
Bootcamp-uri completate 0 643.617 73.750
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 156.899 66
Branză strânsă în total 1.935 138.380 82
Brânză strânsă pe primul loc 260 109.356 59
Salvări ca Șaman 2.211 113.449 78
Salvări pe Modul Greu 852 97.312 69
Salvări în Modul Divin 0 370.501 78
Brânză strânsă ca șaman 68 117.185 85
Bootcamp-uri completate 0 490.570 310
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 85.742 103
Completările anterioare 52 78.705 104
Primele locuri 0 284.539 429.462
Podiumuri 8 94.871 1.144
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 636.607 83.132
Runda ca Șaman 0 624.109 92.490
Șoareci omorâți 0 766.477 50.032
Runde supraviețuite 0 767.719 49.325
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 169.539 1.554
Completările anterioare 5 156.155 205
Primele locuri 0 469.838 321
Podiumuri 1 176.838 234
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 293.597 244
Runda ca Șaman 0 450.494 222
Șoareci omorâți 0 285.072 342
Runde supraviețuite 0 450.690 169.617
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 117.219 49
Raport de salvări 43,905% 82.309 46
Raportul primelor locuri 5,165% 129.448 55
Rația de brânză a șamanului 1,341% 106.444 37
Rangul mediu al unui membru 23.000.000 503.330 12.266
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool147.26929.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano226.98222.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.550.5523.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
5Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
6Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
7Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
8Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
9Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
10Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
11Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!