Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 89.614 din 715.629 [ 15]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 87.316 17
Branză strânsă în total 21.285 67.053 18
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 40.534 10
Salvări ca Șaman 24.319 42.791 7
Salvări pe Modul Greu 9.375 26.873 13
Salvări în Modul Divin 0 420.075 362.530
Brânză strânsă ca șaman 743 47.810 42
Bootcamp-uri completate 0 489.416 207.724
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 146.341 14
Branză strânsă în total 1.935 129.312 14
Brânză strânsă pe primul loc 260 102.480 63
Salvări ca Șaman 2.211 106.734 16
Salvări pe Modul Greu 852 91.163 12
Salvări în Modul Divin 0 156.474 19
Brânză strânsă ca șaman 68 109.031 18
Bootcamp-uri completate 0 261.724 164.338
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 61.043 186
Completările anterioare 52 56.366 269
Primele locuri 0 431.741 348.017
Podiumuri 8 70.024 1.193
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 467.715 303.661
Runda ca Șaman 0 449.442 326.090
Șoareci omorâți 0 448.389 327.464
Runde supraviețuite 0 459.691 101.738
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 124.133 966
Completările anterioare 5 115.418 59
Primele locuri 0 568.064 1
Podiumuri 1 122.667 8.671
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 241.234 333.108
Runda ca Șaman 0 199.741 57
Șoareci omorâți 0 571.185 157.680
Runde supraviețuite 0 424.575 55.046
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 110.520 4
Raport de salvări 43,905% 78.684 8
Raportul primelor locuri 5,165% 120.956 12
Rația de brânză a șamanului 1,341% 99.682 5
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 714.758 79.624
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool135.01429.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano210.58122.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.434.0583.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
6Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
7Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
8Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
10Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
11Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!