Versiunea 1.145 (Paște!)

Hero Mice


Logo

Rang 67.227 din 497.641 [ 7.850]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.947 68.243 85.075
Branză strânsă în total 21.136 51.138 102.180
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 31.469 121.849
Salvări ca Șaman 24.286 33.072 120.246
Salvări pe Modul Greu 9.375 18.887 134.431
Brânză strânsă ca șaman 742 33.214 120.104
Bootcamp-uri completate 0 252.485 99.167
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 111.403 31.092
Branză strânsă în total 1.921 98.022 17.711
Brânză strânsă pe primul loc 260 80.133 178
Salvări ca Șaman 2.208 82.764 2.453
Salvări pe Modul Greu 852 69.440 10.871
Brânză strânsă ca șaman 67 82.426 2.115
Bootcamp-uri completate 0 351.167 270.856
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,466% 81.927 1.616
Raport de salvări 44,199% 63.844 16.467
Raportul primelor locuri 5,201% 94.032 13.721
Rația de brânză a șamanului 1,350% 74.170 6.141
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 357.625 27.312
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool70.67829.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano123.90922.5659.0409.0211.24539,978%40,062%5,517%
3Luisjc1.992.4032.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
5Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
6Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
7Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
8Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
10Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
11Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!