Schimb de Relicve | Versiunea 1.177 | Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 69.818 din 500.006 [ 230]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.947 70.540 150
Branză strânsă în total 21.136 53.280 158
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 32.353 42
Salvări ca Șaman 24.286 34.487 129
Salvări pe Modul Greu 9.375 20.124 83
Salvări în Modul Divin 0 263.072 91.601
Brânză strânsă ca șaman 742 35.168 175
Bootcamp-uri completate 0 329.166 65.641
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 115.908 258
Branză strânsă în total 1.921 102.106 227
Brânză strânsă pe primul loc 260 82.729 160
Salvări ca Șaman 2.208 85.956 189
Salvări pe Modul Greu 852 72.294 200
Salvări în Modul Divin 0 346.297 209.922
Brânză strânsă ca șaman 67 85.685 18
Bootcamp-uri completate 0 369.589 4.162
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,466% 85.574 130
Raport de salvări 44,199% 66.088 121
Raportul primelor locuri 5,201% 96.991 82
Rația de brânză a șamanului 1,350% 77.447 160
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 302.838 44.698
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool77.99029.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano134.33322.5659.0409.0211.24539,978%40,062%5,517%
3Luisjc2.091.8932.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
6Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
7Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
8Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
9Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
10Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
11Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!