Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 94.783 din 785.066 [ 45]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 92.613 30
Branză strânsă în total 21.285 71.049 5
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 42.800 7
Salvări ca Șaman 24.319 45.033 11
Salvări pe Modul Greu 9.375 28.209 19
Salvări în Modul Divin 0 199.921 20.443
Brânză strânsă ca șaman 743 51.079 35
Bootcamp-uri completate 0 332.818 446.221
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 155.430 76
Branză strânsă în total 1.935 137.070 42
Brânză strânsă pe primul loc 260 108.374 8
Salvări ca Șaman 2.211 112.494 46
Salvări pe Modul Greu 852 96.347 21
Salvări în Modul Divin 0 369.216 154.653
Brânză strânsă ca șaman 68 116.024 485
Bootcamp-uri completate 0 482.252 12.090
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 82.643 114
Completările anterioare 52 75.695 96
Primele locuri 0 234.647 19.224
Podiumuri 8 91.197 104
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 405.358 373.387
Runda ca Șaman 0 270.963 507.345
Șoareci omorâți 0 268.698 509.576
Runde supraviețuite 0 292.608 17.413
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 163.457 971
Completările anterioare 5 150.527 174
Primele locuri 0 210.814 195
Podiumuri 1 170.708 205
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 286.732 24.957
Runda ca Șaman 0 235.852 180
Șoareci omorâți 0 246.136 200
Runde supraviețuite 0 263.980 234
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 116.395 19
Raport de salvări 43,905% 81.786 0
Raportul primelor locuri 5,165% 128.405 55
Rația de brânză a șamanului 1,341% 105.597 27
Rangul mediu al unui membru 23.000.000 540.337 22.861
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool145.57229.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano224.68322.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.534.4893.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
6Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
7Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
8Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
10Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
11Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!