Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 86.028 din 688.800 [ 25]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 83.680 38
Branză strânsă în total 21.285 64.089 26
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 38.877 18
Salvări ca Șaman 24.319 41.007 5
Salvări pe Modul Greu 9.375 25.563 5
Salvări în Modul Divin 0 246.305 158.137
Brânză strânsă ca șaman 743 45.347 13
Bootcamp-uri completate 0 352.129 120.282
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 140.710 12
Branză strânsă în total 1.935 124.488 2
Brânză strânsă pe primul loc 260 98.900 19
Salvări ca Șaman 2.211 103.105 0
Salvări pe Modul Greu 852 87.792 20
Salvări în Modul Divin 0 541.533 300
Brânză strânsă ca șaman 68 104.875 9
Bootcamp-uri completate 0 399.497 297
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 43.558 44
Completările anterioare 52 40.313 79
Primele locuri 0 254.982 401.487
Podiumuri 8 50.695 935
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 302.608 18.187
Runda ca Șaman 0 278.061 19.463
Șoareci omorâți 0 350.043 308.009
Runde supraviețuite 0 291.673 367.446
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 99.799 735
Completările anterioare 5 93.875 242
Primele locuri 0 322.676 161.083
Podiumuri 1 96.655 171
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 343.448 201.545
Runda ca Șaman 0 390.559 151.195
Șoareci omorâți 0 183.142 243
Runde supraviețuite 0 401.981 208.009
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 107.878 15
Raport de salvări 43,905% 76.651 14
Raportul primelor locuri 5,165% 117.196 8
Rația de brânză a șamanului 1,341% 96.428 4
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 519.145 70.761
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool124.22829.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano195.94522.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.327.9093.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
6Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
7Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
8Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
10Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
11Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!