Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 84.682 din 674.882 [ 30]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 82.496 21
Branză strânsă în total 21.285 63.139 13
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 38.350 21
Salvări ca Șaman 24.319 40.486 17
Salvări pe Modul Greu 9.375 25.153 0
Salvări în Modul Divin 0 334.877 166
Brânză strânsă ca șaman 743 44.552 18
Bootcamp-uri completate 0 416.716 45
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 138.700 39
Branză strânsă în total 1.935 122.722 1
Brânză strânsă pe primul loc 260 97.585 28
Salvări ca Șaman 2.211 101.822 0
Salvări pe Modul Greu 852 86.635 5
Salvări în Modul Divin 0 527.589 377.030
Brânză strânsă ca șaman 68 103.432 162
Bootcamp-uri completate 0 547.915 377
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 37.363 173
Completările anterioare 52 34.711 133
Primele locuri 0 338.905 248
Podiumuri 8 44.225 179
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 422.285 9.620
Runda ca Șaman 0 355.329 315
Șoareci omorâți 0 354.354 293
Runde supraviețuite 0 365.258 247
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 88.813 116
Completările anterioare 5 85.043 254
Primele locuri 0 153.414 373.297
Podiumuri 1 87.001 2.015
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 195.880 407
Runda ca Șaman 0 166.928 238
Șoareci omorâți 0 528.873 356.799
Runde supraviețuite 0 182.221 340
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 106.803 47
Raport de salvări 43,905% 75.978 14
Raportul primelor locuri 5,165% 115.690 65
Rația de brânză a șamanului 1,341% 95.255 39
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 459.961 165.806
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool121.08729.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano191.93822.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.301.2463.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
6Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
7Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
8Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
10Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
11Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!