Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 81.358 din 640.598 [ 38]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.179 79.748 23
Branză strânsă în total 21.212 60.946 26
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 36.844 14
Salvări ca Șaman 24.309 39.080 2
Salvări pe Modul Greu 9.375 24.012 3
Salvări în Modul Divin 0 346.530 124.113
Brânză strânsă ca șaman 743 42.284 5
Bootcamp-uri completate 0 419.580 93.402
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.016 133.709 51
Branză strânsă în total 1.928 118.135 47
Brânză strânsă pe primul loc 260 94.171 46
Salvări ca Șaman 2.210 98.284 28
Salvări pe Modul Greu 852 83.464 33
Salvări în Modul Divin 0 493.251 325
Brânză strânsă ca șaman 68 99.368 142
Bootcamp-uri completate 0 353.096 313
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,442% 102.783 26
Raport de salvări 44,055% 73.799 28
Raportul primelor locuri 5,185% 111.425 8
Rația de brânză a șamanului 1,347% 91.312 5
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 593.225 35.923
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool113.07629.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano181.44622.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.281.6282.9204417521325,753%15,103%0,445%
4Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
5Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
6Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
7Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
8Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
9Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
10Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
11Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.061 kg de brânză care vor hrăni 581 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!