Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 98.964 din 830.978 [ 450]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 96.704 346
Branză strânsă în total 21.285 74.120 248
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 44.641 132
Salvări ca Șaman 24.319 46.764 10
Salvări pe Modul Greu 9.375 29.414 66
Salvări în Modul Divin 0 311.043 136.440
Brânză strânsă ca șaman 743 53.656 99
Bootcamp-uri completate 0 426.926 104.922
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 162.733 681
Branză strânsă în total 1.935 143.218 525
Brânză strânsă pe primul loc 260 112.767 383
Salvări ca Șaman 2.211 116.961 434
Salvări pe Modul Greu 852 100.361 304
Salvări în Modul Divin 0 476.329 309.307
Brânză strânsă ca șaman 68 121.082 493
Bootcamp-uri completate 0 448.755 1.136
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 98.103 1.437
Completările anterioare 52 89.959 1.306
Primele locuri 0 348.437 50.746
Podiumuri 8 107.658 1.686
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 414.549 107.711
Runda ca Șaman 0 380.099 117.211
Șoareci omorâți 0 377.879 117.863
Runde supraviețuite 0 399.904 45.688
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 196.011 3.322
Completările anterioare 5 180.273 564
Primele locuri 0 291.022 336.880
Podiumuri 1 203.369 3.287
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 512.714 54.127
Runda ca Șaman 0 636.920 165.731
Șoareci omorâți 0 275.948 199.287
Runde supraviețuite 0 645.661 113.142
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 120.223 228
Raport de salvări 43,905% 83.928 46
Raportul primelor locuri 5,165% 133.546 517
Rația de brânză a șamanului 1,341% 109.549 311
Rangul mediu al unui membru 23.000.000 566.238 17.790
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool153.75029.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano235.07422.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.612.7273.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
5Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
6Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
7Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
8Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
9Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
10Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
11Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!