Schimb de Relicve | Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 78.655 din 610.354


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.179 77.610 49
Branză strânsă în total 21.212 59.099 23
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 35.599 29
Salvări ca Șaman 24.309 37.891 50
Salvări pe Modul Greu 9.375 23.121 39
Salvări în Modul Divin 0 501.166 33.160
Brânză strânsă ca șaman 743 40.414 41
Bootcamp-uri completate 0 528.927 24.635
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.016 129.712 79
Branză strânsă în total 1.928 114.407 40
Brânză strânsă pe primul loc 260 91.486 23
Salvări ca Șaman 2.210 95.383 3
Salvări pe Modul Greu 852 80.954 11
Salvări în Modul Divin 0 245.951 417
Brânză strânsă ca șaman 68 96.116 34
Bootcamp-uri completate 0 239.988 70
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,442% 98.765 25
Raport de salvări 44,055% 72.236 6
Raportul primelor locuri 5,185% 108.092 17
Rația de brânză a șamanului 1,347% 87.874 8
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 575.298 205.208
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool104.67829.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano170.50622.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.210.5142.9204417521325,753%15,103%0,445%
4Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
5Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
6Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
7Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
8Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
9Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
10Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
11Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.061 kg de brânză care vor hrăni 581 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!