Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 96.138 din 800.451 [ 5]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 94.130 21
Branză strânsă în total 21.285 72.199 42
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 43.546 14
Salvări ca Șaman 24.319 45.741 33
Salvări pe Modul Greu 9.375 28.713 21
Salvări în Modul Divin 0 106.406 364.224
Brânză strânsă ca șaman 743 52.105 27
Bootcamp-uri completate 0 503.687 101.854
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 158.013 16
Branză strânsă în total 1.935 139.281 7
Brânză strânsă pe primul loc 260 109.976 40
Salvări ca Șaman 2.211 114.110 9
Salvări pe Modul Greu 852 97.827 7
Salvări în Modul Divin 0 381.108 9.739
Brânză strânsă ca șaman 68 117.925 1
Bootcamp-uri completate 0 509.930 190
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 87.905 73
Completările anterioare 52 80.540 105
Primele locuri 0 318.679 146.688
Podiumuri 8 96.891 538
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 490.423 106.644
Runda ca Șaman 0 350.503 30.332
Șoareci omorâți 0 348.471 137.510
Runde supraviețuite 0 369.570 130.973
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație omorâre 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 174.682 115
Completările anterioare 5 160.437 102
Primele locuri 0 219.719 102
Podiumuri 1 181.602 124
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 298.872 143
Runda ca Șaman 0 454.633 112
Șoareci omorâți 0 459.637 113
Runde supraviețuite 0 275.426 140
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 117.762 9
Raport de salvări 43,905% 82.556 8
Raportul primelor locuri 5,165% 130.117 7
Rația de brânză a șamanului 1,341% 107.011 13
Rangul mediu al unui membru 23.000.000 537.393 1.407
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool148.72729.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano228.79122.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.563.8563.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
5Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
6Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
7Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
8Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
9Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
10Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
11Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!