Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 79.419 din 621.335 [ 10]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.179 78.198 28
Branză strânsă în total 21.212 59.544 13
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 35.874 20
Salvări ca Șaman 24.309 38.096 29
Salvări pe Modul Greu 9.375 23.283 20
Salvări în Modul Divin 0 237.537 113.036
Brânză strânsă ca șaman 743 40.764 1
Bootcamp-uri completate 0 334.340 84.566
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.016 130.792 50
Branză strânsă în total 1.928 115.406 43
Brânză strânsă pe primul loc 260 92.182 44
Salvări ca Șaman 2.210 96.062 1
Salvări pe Modul Greu 852 81.555 0
Salvări în Modul Divin 0 473.953 273
Brânză strânsă ca șaman 68 97.017 15
Bootcamp-uri completate 0 334.216 68.335
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,442% 99.977 22
Raport de salvări 44,055% 72.531 12
Raportul primelor locuri 5,185% 109.042 2
Rația de brânză a șamanului 1,347% 88.981 7
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 395.213 219.844
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool107.72429.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano174.52122.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.235.6982.9204417521325,753%15,103%0,445%
4Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
5Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
6Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
7Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
8Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
10Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
11Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.061 kg de brânză care vor hrăni 581 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!