Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 74.205 din 559.048 [ 6]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.949 74.299 7
Branză strânsă în total 21.137 56.225 16
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 34.040 28
Salvări ca Șaman 24.286 36.180 28
Salvări pe Modul Greu 9.375 21.623 5
Salvări în Modul Divin 0 533.153 328.722
Brânză strânsă ca șaman 742 37.608 69
Bootcamp-uri completate 0 540.037 217.303
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 123.443 62
Branză strânsă în total 1.922 108.612 67
Brânză strânsă pe primul loc 260 87.240 84
Salvări ca Șaman 2.208 90.727 42
Salvări pe Modul Greu 852 76.605 35
Salvări în Modul Divin 0 411.413 359
Brânză strânsă ca șaman 67 91.118 64
Bootcamp-uri completate 0 432.670 354
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,467% 92.139 82
Raport de salvări 44,197% 69.061 28
Raportul primelor locuri 5,201% 102.557 62
Rația de brânză a șamanului 1,350% 82.464 41
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 486.585 31.941
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool90.81629.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano152.90222.5679.0409.0221.24539,979%40,059%5,517%
3Luisjc2.169.8782.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
5Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
6Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
7Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
8Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
9Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
10Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
11Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!