Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 76.302 din 579.327 [ 23]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 54.949 75.820 20
Branză strânsă în total 21.137 57.633 18
Brânză strânsă pe primul loc 2.858 34.517 17
Salvări ca Șaman 24.286 36.850 14
Salvări pe Modul Greu 9.375 22.231 14
Salvări în Modul Divin 0 209.867 154.497
Brânză strânsă ca șaman 742 38.667 34
Bootcamp-uri completate 0 306.458 114.184
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 4.995 126.268 44
Branză strânsă în total 1.922 111.276 28
Brânză strânsă pe primul loc 260 89.046 20
Salvări ca Șaman 2.208 92.839 14
Salvări pe Modul Greu 852 78.624 28
Salvări în Modul Divin 0 214.780 7
Brânză strânsă ca șaman 67 93.346 32
Bootcamp-uri completate 0 233.610 14
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,467% 94.852 24
Raport de salvări 44,197% 70.558 21
Raportul primelor locuri 5,201% 104.732 22
Rația de brânză a șamanului 1,350% 84.698 18
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 440.802 61.777
 
Informaţii trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool97.37129.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano161.53822.5679.0409.0221.24539,979%40,059%5,517%
3Luisjc2.223.8522.7124296931225,553%15,819%0,442%
4Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
5Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
6Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
7Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
8Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
9Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
10Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
11Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.057 kg de brânză care vor hrăni 579 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!