Lista Moderatorilor Online

Hero Mice


Logo

Rang 83.931 din 665.623 [ 30]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate Trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 55.390 81.763 47
Branză strânsă în total 21.285 62.566 37
Brânză strânsă pe primul loc 2.861 37.934 24
Salvări ca Șaman 24.319 40.224 18
Salvări pe Modul Greu 9.375 24.891 17
Salvări în Modul Divin 0 585.899 431.815
Brânză strânsă ca șaman 743 44.130 97
Bootcamp-uri completate 0 589.472 311.396
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 5.035 137.334 51
Branză strânsă în total 1.935 121.527 82
Brânză strânsă pe primul loc 260 96.776 56
Salvări ca Șaman 2.211 100.964 59
Salvări pe Modul Greu 852 85.899 49
Salvări în Modul Divin 0 518.332 314
Brânză strânsă ca șaman 68 102.599 56
Bootcamp-uri completate 0 538.659 314
Racing
Statistică Rang Schimbare
Runde 144 32.309 285
Completările anterioare 52 30.235 384
Primele locuri 0 585.599 429.137
Podiumuri 8 39.459 1.322
Rație completări 36,111% N/A N/A
Raportul primelor locuri 0,000% N/A N/A
Rație podiumuri 5,556% N/A N/A
 
Survivor
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 588.332 383.552
Runda ca Șaman 0 586.851 407.274
Runde supraviețuite 0 587.681 394.271
Rație Șaman 0,000% N/A N/A
Rație supraviețuire 0,000% N/A N/A
Racing Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 13 82.157 784
Completările anterioare 5 79.617 246
Primele locuri 0 517.787 219.364
Podiumuri 1 80.325 273
 
Survivor Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde 0 185.639 403
Runda ca Șaman 0 375.307 212
Runde supraviețuite 0 173.370 345.909
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 38,428% 105.824 41
Raport de salvări 43,905% 75.538 1
Raportul primelor locuri 5,165% 114.637 58
Rația de brânză a șamanului 1,341% 94.327 35
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 570.103 635
 
Informaţii Trib
Membri 11
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul Tribului Utilizator Rang General Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rația Salvărilor Raportul primelor locuri
1Matheuscool118.98129.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Caraitano189.19622.5899.0519.0381.24740,011%40,068%5,520%
3Luisjc2.281.7643.1314518251326,349%14,404%0,415%
4Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
5Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
6Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
7Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
8Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
9Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
10Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%
11Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.064 kg de brânză care vor hrăni 583 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 55 zile alergând după brânză!