Nou: Versiunea 1.145 (Paște!)

Hero Mice


Logo

Rang 59.377 din 497.641 [ 21]


[Forum privat de trib] [Înscrie-te în acest Trib] [Editează informaţiile Tribului] [Citate trib]


Statisticile Totale
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 80.780 43.569 11
Branză strânsă în total 29.655 33.787 8
Brânză strânsă pe primul loc 6.202 15.015 7
Salvări ca Șaman 30.727 25.142 9
Salvări pe Modul Greu 12.052 15.142 12
Brânză strânsă ca șaman 816 29.243 3
Bootcamp-uri completate 0 291.498 109.011
 
Statisticile Medii
Statistică Rang Schimbare
Runde jucate în total 6.732 94.013 25
Branză strânsă în total 2.471 86.169 38
Brânză strânsă pe primul loc 517 66.302 24
Salvări ca Șaman 2.561 77.371 15
Salvări pe Modul Greu 1.004 65.457 26
Brânză strânsă ca șaman 68 79.708 252
Bootcamp-uri completate 0 376.985 2
Rație
Statistică Rang Schimbare
Rație de Branză 36,711% 83.617 10
Raport de salvări 38,038% 67.813 11
Raportul primelor locuri 7,678% 70.050 8
Rația de brânză a șamanului 1,010% 84.682 17
Rangul mediu al unui membru 16.777.215 407.531 65.906
 
Informaţii trib
Membri 12
Fondator Vitorjrd, Faelmaathias
Comunitate/Sală Tot/*Hero Mice ou Tribewar2
Discuţie de pe Forum [Adaugă-l!]
Recrutează? Da
Cerințe de recrutare Acima de 1.000 first , Cochichem Faelmaathias , ou Vitorjrd
Rangul tribului Utilizator Rang total Runde Salvări Brânză Primele locuri Rație de Branză Rație salvări Raportul primelor locuri
1Matheuscool70.22229.24414.78811.3381.58538,770%50,568%5,420%
2Mousailon90.70125.8336.4418.5193.34432,977%24,933%12,945%
3Caraitano123.24222.5659.0409.0211.24539,978%40,062%5,517%
4Luisjc1.985.5512.7124296931225,553%15,819%0,442%
5Thucadopapai23.000.00077222028,571%2,597%0,000%
6Faellmathias23.000.00020000,000%0,000%0,000%
7Sourisebottt23.000.00000000,000%0,000%0,000%
8Maturador23.000.0001330745,263%0,000%3,008%
9Guizinhomit23.000.00011227401235,714%24,107%10,714%
10Hugooxbot23.000.00020000,000%0,000%0,000%
11Pknibaffbot23.000.00000000,000%0,000%0,000%
12Nildoalvesda23.000.000100015015,000%0,000%0,000%

Hero Mice a acumulat 1.483 kg de brânză care vor hrăni 812 burtici de şoareci flămânzi timp de un an! Hero Mice a petrecut 81 zile alergând după brânză!